Таїсія Повалій збентежила фанатів своїм зовнішнім виглядом

537
Таїсія Повалій збентежила фанатів своїм зовнішнім виглядом - today.ua

Народна артистка України Таїсія Повалій, яка з 2014 року живе і виступає в Росії, не так часто ділиться із шанувальниками своїми особистими фото. Але нещодавно співачка опублікувала в Instagram спільне фото зі своїм другом Миколою Басковим.

Зовнішній вигляд Повалій на фото стривожив її підписників, які зазначили, що артистка перебільшила з гримом. Хтось вважає, що їй потрібно припиняти робити пластичні операції, так як на багатьох фотографіях співачку вже майже не впізнати.

“При всій повазі, хочу сказати, що занадто перебільшуєте з гримом”, “З моєї точки зору, це найбільш невдала фотографія. Або я не зрозумію … Але жахлива стала після пластики”, “Така красива, але впізнається не одразу((“, “Таєчка – ви приголомшлива! А “експертів краси”, давить жаба”, – написали в коментарях.

Скандальна співачка не раз говорила, що використовує “уколи краси”. Вона не соромиться свого віку і іноді публікує фото і відео без макіяжу. У цьому році Таїсії Повалій виповниться 55 років. Як відомо, невістка зірки Світлана наразі вагітна, і незабаром народить Повалій онука.

Today.ua повідомляв, що співачка Наталя Могилевська завершила першу частину концертного туру по Україні і вирішила на якийсь час переїхати до Харкова. За її словами, вона планує зануритися в нові проекти і спробує себе в незвичному амплуа тренера гумористичного шоу.

загрузка...