“Тарифи можна знижувати“: Радник президента пояснив логіку Зеленського

Автор: Міхєєнко Наталія

Позаштатний радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко впевнений, що вже у вересні 2019 року в Україну прибуде місія МВФ, отже, знову на порядку денному стане питання тарифів.

“Тарифи можна знижувати“: Радник президента пояснив логіку Зеленського - today.ua

«Зеленський сам хоче реформ, - заявив Олег Устенко. - Поясню логіку Зеленського щодо тарифів. Він – ринковик. І розуміє, що тарифи можна знижувати, якщо запровадити конкуренцію на ринку вуглеводнів».

Також Устенко переконаний, що поки українцям доведеться обходитися субсидіями.

Нагадаємо, 28 травня 2019 року новообраний президент України Володимир Зеленський призначив виконавчого директора Міжнародного фонду Блейзера Олега Устенка позаштатним радником глави держави.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

“Тарифи можна знижувати“: Радник президента пояснив логіку Зеленського

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Олег Устенко народився 26 жовтня 1969 року в Києві. У 1994 році він отримав звання кандидата економічних наук Київського національного економічного університету. У 2001 році Устенко отримав ступінь магістра Гарвардського університету. У 2003 році – став докторантом в університеті Brandeis. Устенко вільно володіє англійською мовою, брав участь в різних проектах, що проводяться Світовим банком, Організацією економічного співробітництва та розвитку, урядів країн СНД і ряду університетів різних країн, включаючи Гарвард, Дьюк і Массачусетський інститут технологій. У 2004 році Устенко увійшов в команду Міжнародного фонду Блейзера, на даний момент працює там на посаді виконавчого директора.

Раніше Олег Устенко висловив думку, що великі держкомпанії, які є монополістами в Україні, потрібно розділяти на частини і продавати. В першу чергу йдеться про такі підприємства, як НАК “Нафтогаз”, “Укрзалізниця” та “Укрспирт”.