“Життя диктує свої умови“: Гендиректор “1+1“ Ткаченко прокоментував можливе призначення мером Києва

Кандидат у нардепи від "Слуги народу" і гендиректор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко не виключає, що може очолити міську владу Києва і зайняти крісло Віталія Кличка. Про це він заявив в інтерв'ю "НВ".

“Життя диктує свої умови“: Гендиректор “1+1“ Ткаченко прокоментував можливе призначення мером Києва - today.ua

"Ми можемо припускати що завгодно, але життя диктує свої умови. Спочатку не планував, але життя диктує свої умови", — сказав він.

Олександр Ткаченко також не виключає, що буде балотуватися на виборах Київради. Він додав, що у столиці — тотальна корупція, і з цим потрібно щось вирішувати.

"Питання не в тому, я хочу балотуватися чи не хочу, а в тому, що ми маємо в Києві. В Києві ми маємо кризу і п'ять років втрачених можливостей. Я не виключаю такого варіанту. Треба буде обговорити з городянами концепцію розвитку міста, але очевидно, що треба відновити народовладдя, адже в місті по суті немає районної влади. Бюджетом столиці розпоряджається навіть не Кличко, а двоє людей — Вадим Столар, Максим Микитась", — розповів Ткаченко.

Нагадаємо, Глава Офісу президента Андрій Богдан направив Кабінету Міністрів листа з вимогою звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації.

Як повідомлялося, Андрій Богдан заявив, що Віталія Кличка незаконно призначили на посаду мера. Крім того, главі Офісу президента пропонували $40 млн за те, щоб Віталій Кличко залишився головою Київської міськдержадміністрації.

ДЖЕРЕЛОnv.ua