Син Лукашенка залишить Білорусь: “Колі буде дуже некомфортно ...“

Автор: Лобанова Єлизавета

Молодший син Олександра Лукашенка, 16-річний Микола, переїжджає з Білорусі в Москву. Цього року хлопець закінчив дев'ятий клас і вступив до Мінського ліцею при Білоруському державному університеті (БДУ), проте, напередодні 1 вересня вирішив забрати документи.

Син Лукашенка залишить Білорусь: “Колі буде дуже некомфортно ...“ - today.ua

Син білоруського лідера ще в травні успішно склав іспити до ліцею, вибравши для себе біологічний профіль навчання. У вересні стало відомо, що Микола Лукашенко так і не почав навчальний рік в обраному навчальному закладі, а буде вчитися в Москві. Про це розповів колишній президент Національної академії наук Республіки Білорусь і її діючий головний науковий співробітник Олександр Войтович.

Справа в тому, що випускники БГУ, як і тисячі інших білорусів, збунтувалися проти Олександра Лукашенка і вимагають проведення перевиборів. Служби Лукашенко оцінили ситуацію і прийшли до висновку, що Колі буде дуже некомфортно вчитися в такому середовищі. До того ж, погане ставлення викладачів до Лукашенко може перенестися на його сина. Син Лукашенка залишить Білорусь: “Колі буде дуже некомфортно ...“ За словами Войтовича, сина Лукашенка переводять до гімназії при МГУ. Він вважає, що йому буде просто перевестися, оскільки, "у Колі хороші результати з хімії, біології, на районній олімпіаді він призер".

"Якщо не по блату, звичайно, - такі питання виникають у подібних випадках ... І це дає додаткові бали при вступі до вузу. А Коля, звичайно ж, має намір здобути вищу освіту", - сказав Войтович.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Рішення Лукашенко, щоб син навчався не в Білорусі, цілком зрозуміло. У Мінську Миколі, принаймні найближчим часом, буде небезпечно. У Росії його не чіпатимуть, проте, ходять чутки, що навіть в Москві Микола Лукашенко поки що буде навчатися дистанційно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У гімназії МГУ інформацію про прийом Колі Лукашенко на навчання ще не підтвердили.

Раніше повідомлялося, що в Мережі з'явилося відео з Колею Лукашенко, одягненого в бронежилет і озброєного бойовим автоматом.