Силовики блокували схему підкупу членів виборчих комісій

537
Силовики блокували схему підкупу членів виборчих комісій - today.ua

Правоохоронці задокументували організацією підкупу виборців, так звану “сітку”, на користь одного з кандидатів на виборах президента на території Одеської області, зокрема у Балтському, Подільському, Окнянському, Кодимському та Савранському районах. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

В залежності від розміру виборчої дільниці, представникам комісій планувалось сплачувати від двох до трьох тисяч гривень.

Під час обшуків в приміщенні одного з банків міста Подільськ у організаторів схеми було виявлено вісімсот дев’ять тисяч гривень, шістнадцять тисяч шістсот доларів США та понад шість тисяч євро, які надійшли від політсили.

Одночасно проведено три обшуки за місцями проживання організаторів.

Під час слідчих дій також було виявлено списки з особистими даними виборців, відомостями щодо їх симпатій до кандидатів на виборах, записи з розподілом коштів між волонтерами та представниками виборчих комісій.

Також зафіксовано схему контроля за голосуванням через залучених волонтерів та підкуплених представників виборчих комісій.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Зазначимо, генеральний прокурор Юрій Луценко пізніше опублікував фото “чорної готівки” для підкупу, яку виявили у одного з депутатів на Одещині.

Нагадаємо, раніше у КВУ розповіли, чим загрожує підкуп виборців на виборах президента.

У свою чергу, генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що закон не вважає підкупом виборців й пообіцяв “сумне майбутнє” деяким кандидатам у президенти.

загрузка...