Святкування 1 вересня в школах перебуває під загрозою: в МОН зробили нову заяву

Автор: Лобанова Єлизавета

Початок нового навчального року вчителі, учні та їх батьки в цьому році не зможуть відсвяткувати так, як раніше. Принаймні, у Міністерстві освіти будь-які святкові заходи рекомендується проводити в рамках свого класу, або де-небудь на природі. Про це заявила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Святкування 1 вересня в школах перебуває під загрозою: в МОН зробили нову заяву - today.ua

"Ми рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все ж менше людей і це наша шкільна родина. Не піддаємо один одного небезпеці і придумаємо креативний формат ", - сказала Мандзій.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Новий навчальний рік вже не за горами і Міністерство освіти вже підготувало перелік правил, які будуть діяти з початку нового навчального року у всіх навчальних закладах країни. Зокрема, носити респіратори і маски необхідно буде на перервах між уроками, при переході між кабінетами. Персоналу школи при вході щодня будуть міряти температуру. На вході в усі приміщення будуть відведені спеціальні місця для обробки рук антисептиками. Провітрювання приміщень повинно проводитися не менше 10 хвилин після кожного заняття.

Раніше повідомлялося, що батьки більшості школярів категорично проти дистанційного навчання, яке може бути введено в школах у разі погіршення епідеміологічної ситуації в країні.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Українці активно купують квартири за кордоном: названо країни з найнижчими цінами на житло