Світлофори в Україні будуть працювати “по-новому”

2612
Світлофори в Україні будуть працювати "по-новому" - today.ua
Фото: golos.ua

Світлофори в Україні в нічний час будуть працювати по-новому. Стало відомо, що на українських дорогах буде введене скасування “жовтoгo миготливого” сигналу світлофора. Відзначається, що таким чином в Україні мають намір поліпшити ситуацію на дорогах ночами, оскільки перехрестя, де регулювання пристроями відбувається в звичайному режимі, більш безпечні і на них трапляється менше ДТП. Також очікується, що число любителів нічних гонок скоротиться.

З введенням скасування “жовтого миготливого” сигналу світлофора пішоходам буде набагато безпечніше переходити вулиці в нічний час, а не чекати, коли хтось із водіїв зволить їх пропустити.

До речі, першим містом, який випробував новий режим роботи світлофорів, стала Вінниця. На батьківщині прем’єр-міністра Володимира Гройсмана вже на 50 мaгістрaльних вулицях світлофори діють в штатному рeжимі без “жовтого миготливого”. Якщо така система покаже себе успішно, то незабаром в подібному режимі запрацюють світлофори на більшості жвавих і завантажених магістралях українських міст, що дозволить знизити рівень пробок в години пік і дасть можливість десяткам тисяч городян витрачати менше часу на пересування по місту.

Раніше у дорожній поліції повідомили, що в Києві невідомі вивели з ладу п’ять світлофорів, які мали важливе значення для регулювання дорожнього руху.

загрузка...