Супрун розвінчала міф про поєднання алкоголю з таблетками

1491
Супрун розвінчала міф про поєднання алкоголю з таблетками - today.ua

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун продовжує інформувати українців, як зберегти здоров’я. На цей раз Супрун на сторінці в “Фейсбуці” розвіяла міф про поєднання алкоголю з таблетками.

Міф перший: алкоголь не зігріває. Все відбувається в точності навпаки – спиртне розширює кровоносні судини на поверхні тіла, і приплив крові викликає відчуття тепла.

Міф другий: багато водіїв вважають, що можуть дозволити собі сісти за кермо напідпитку, заявляючи, що знають свою норму і можуть себе контролювати. Однак факт в тому, що будь-яку кількість алкоголю в крові може вплинути на навички водіння і підвищити ризик потрапляння в аварію.

Міф третій: прийнято вважати, що деякі алкогольні напої мають лікувальні властивості. Однак пити або використовувати алкоголь для профілактики або лікування хвороб – нерозумно. Всі можливі позитивні ефекти будуть нівельовані згубними властивостями спиртного. А в деяких випадках використовувати алкоголь для оздоровлення може бути і зовсім небезпечно.

Міф четвертий: нас вчать, що поєднувати прийом ліків з вживанням алкоголю – не бажано. Але після тривалих наукових досліджень стало відомо, що алкоголь повністю несумісний тільки з деякими антибіотиками.

Раніше керівник МОЗ Уляна Супрун розвінчала міф про те, що біг “стирає коліна”. За словами Супрун, біг тільки покращує стан суглобів.

Нагадаємо, вчені з університету Ліверпуля дійшли висновку, що алкоголь полегшує вивчення іноземних мов.

загрузка...