Супрун розповіла, як працює електронна мапа сімейних лікарів

308
Супрун розповіла, як працює електронна мапа сімейних лікарів - today.ua

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в “Фейсбуці” розповіла українцям, що на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) розміщена електронна мапа всіх установ, що надають первинну медичну допомогу, та сімейних лікарів, що працюють в статусі підприємців, які уклали договір із НСЗУ.

– Ще рік тому ніхто не міг назвати точну кількість амбулаторій або лікарів, що надають первинну медичну допомогу, – написала Супрун у соцмережах. – Тепер інформація є! І вона відкрита і прозора для всіх. Скористатися електронною мапою сімейних лікарів можна за посиланням https://goo.gl/ub6eEk.

Супрун розповіла, що на електронній мапі можна побачити розподіл комунальних та приватних медустанов і лікарів-підприємців по регіонах. Також є можливість ознайомитися з тим, скількох пацієнтів обслуговує доктор, в тому числі за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря.

– Знайти лікаря, найближчу амбулаторію до роботи або вдома, дізнатися скільки декларацій підписав ваш лікар – все можна знайти за допомогою електронної мапи сімейного лікаря, – уточнила Уляна Супрун.

Супрун вважає, що чим більше пацієнти знають про зміни, тим краще можуть скористатися перевагами трансформації. А медична допомога стане більш доступною і якісною.

Також в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун просить всіх звернути увагу на те, що в Києві в березні оголошений місяць боротьби з колоректальним раком. До кінця березня люди старше 50 років мають можливість здати аналіз, зробити колоноскопію і отримати консультацію лікаря-онколога безкоштовно.