Супрун розповіла про користь бактерій

400
Супрун розповіла про користь бактерій - today.ua

Глава міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про користь бактерій і шкоду надмірного використання антимікробних засобів. На сторінці в “Фейсбуці” Супрун зазначила, що бактерії здатні ставати стійкими до того, чим їх знищують. Зокрема, антисептики вбивають не тільки погані, але і хороші бактерії, які живуть на нашій шкірі і для нас корисні. Звичайно, не варто відмовлятися від миття рук або нехтувати правилами особистої гігієни.

Мова, за словами Уляни Супрун, йде про надмірне і часто невиправдане використання миючих засобів. Всі миючі засоби містять антимікробні компоненти, просто в одних випадках їх додають для активної дії, а в інших випадках це консерванти, які використовують для зберігання самого миючого засобу.

За словами Супрун, потрібно використовувати миючі засоби і дезінфектанти розумно, зважувати необхідність їх застосування в кожному випадку і приймати до уваги наступні рекомендації:

– занадто багато миючих засобів в побуті можуть діяти як подразники і самі по собі викликати алергію;

– для формування міцного імунітету у дітей необхідний контакт з непатогенних бактеріями. Це, в свою чергу, ефективна профілактика виникнення алергій;

– деякі дослідження показали, що використання дезінфектантів пов’язано з ризиком виникнення зайвої ваги у дітей;

– також не варто відмовлятися від домашнього улюбленця, якщо вдома є дитина.

Супрун радить мити руки водою і звичайним милом. Це найбільш ефективний спосіб досягти їх чистоти.

Раніше Супрун розповіла, як правильно бігати.

загрузка...