Суд визнав недійсною постанову Кабміну про ціни на газ

592
Суд визнав недійсною постанову Кабміну про ціни на газ - today.ua

Суд визнав протиправною і недійсною постанову Кабміну про ціни на газ для українського населення. Про це повідомляє портал “Судова влада України”.

Так, Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправною і недійсною постанову Кабінету міністрів України №315 від 27 квітня 2016 року, якою в тому числі визначався порядок формування ціни на природний газ для потреб населення.

Зазначається, що даний позов подала громадська організація “Тарифна мобілізація”.

“Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв таке рішення у зв’язку з порушенням урядом порядку прийняття оскаржуваної постанови в частині її узгодження з Секретаріатом енергетичного співтовариства і Державною регуляторною службою України, оприлюднення проекту постанови та іншого, що в цілому призвело до усунення від участі в прийнятті оскаржуваного рішення значного кола зацікавлених осіб. Зазначені порушення були визнані судом істотними і свідчать про недотримання при прийнятті данної постанови вимог нормативних актів, що мають вищу юридичну силу”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що дана справа розглядалась з 2016 року.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева попередив про підвищення з 1 травня 2019 року вартості газу для населення на 20 відсотків.

загрузка...