Суд виніс рішення щодо перерахунку пенсій колишнім співробітникам МВС

8434
Суд виніс рішення щодо перерахунку пенсій колишнім співробітникам МВС - today.ua
Loading...

Окружний адміністративний суд Києва завершив розгляд справи за позовом Кабінету міністрів України щодо перерахунку пенсій колишнім працівникам органів внутрішніх справ. Про це повідомили у прес-службі суду.

Так, суд 14 травня 2019 року визнав протиправним і недійсним пункт 3 Постанови КМУ від 21.02.2018 року № 103 "Про перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим категоріям". В судовому засіданні була оголошена вступна та резолютивна частина рішення по справі.

В Україні провели перерахунок пенсій — з 10,2 млн пенсіонерів виплати підвищено понад 8,9 мільйона людей.

Індексація пенсій не проводилася ряду "спецпенсіонерів": державним службовцям, посадовим особам органів місцевого самоврядування, прокурорам, суддям і народним депутатам. Як повідомили в Пенсійному фонді України, перерахунок був проведений автоматично.

У Пенсійному фонді України повідомили, що у липні в Україні підвищується прожитковий мінімум. У зв’язку з цим, мінімальна пенсія збільшиться з 1497 до 1564 грн, а максимальна збільшиться з 14 тис. 970 грн до 15 тис. 640 грн.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева розкритикував виплату пенсії українцям, що проживають за кордоном, а також пояснив, кому на окупованих територіях не варто платити пенсії.

Today.ua також писав, що українці зможуть оформити пенсію в режимі онлайнчерез новий веб-портал, який створив Пенсійний фонд. Досить буде відсканувати пакет документів та заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...