Суд відкрив справу щодо Авакова

4181
Суд відкрив справу щодо Авакова - today.ua

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Позов до суду подала співвласник адвокатського об’єднання “Айлекс” Олена Халагєра. Про це повідомили у прес-службі суду.

Як зазначається, суд розглядатиме адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

“Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження”, – йдеться у повідомленні.

В окружному адмінсуді пояснили, що спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

У суді зазначили, що позивач просить суд визнати протиправними дії Авакова, а саме порушення положень ст. 7 Закону України “Про Кабінет Міністрів України”, що стосуються вимог до членів Уряду.

Водночас, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність прем’єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю очільника МВС, не надання до ВРУ подання про звільнення міністра Авакова, а також просить суд зобов’язати очільника Кабміну внести до парламенту відповідне подання.

Нагадаємо, НАБУ відкрило кримінальне провадження проти кандидата у президенти Ольги Богомолець за фактом можливого декларування недостовірної інформації у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Раніше повідомлялося, що суд не задовольнив позов кандидата у президенти Анатолія Гриценка проти чинного президента Петра Порошенка щодо питання незаконної передвиборчої агітації.

загрузка...