Суд не задовольнив позов Гриценка до Порошенка

381
Суд не задовольнив позов Гриценка до Порошенка - today.ua

У неділю, 10 березня, Верховний суд України відмовився визнати розміщені на сайті президента України фото- та відеоматеріали про його робочі поїздки в Одеську область незаконною передвиборчою агітацією. Рішення було ухвалено за підсумками розгляду апеляції на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду за позовом кандидата у президенти Анатолія Гриценка.

Таким чином, суд не задовольнив позов лідера “Громадянської позиції”. За словами його адвоката Руслана Чорнолуцького, у мотивувальній частині свого рішення Верховний суд вказав на те, що доводи апелянта, що відео- і фотоматеріали про робочі поїздки Порошенка є передвиборною агітацією, “не підтверджуються належними, достатніми і допустимими доказами”.

Також суд зазначив, що у позові Гриценка та його апеляції він не стверджує, що у діях тих, хто розміщував відповідні матеріали на сайті президента України, була мета спонукати виборців голосувати або не голосувати за кандидата Порошенка.

На думку Чорнолуцького, дане рішення суду є неправосудним.

“Ухвалюючи такі рішення на користь чинного президента, який є і кандидатом в президенти, судова система ще раз доводить, що вона реформована виключно на користь вертикалі діючої влади”, – заявив Чорнолуцький.

Нагадаємо, 6 березня суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову Анатолію Гриценку, в якому він просив визнати передвиборною агітацією розміщення на сайті президента України відеозапису під назвою “Глава держави: Є факти – в тюрму”. Гриценко просив суд зобов’язати Порошенко оплатити цю передвиборчу, на його думку, агітацію з його виборчого фонду та утриматися від використання для цих цілей бюджетних коштів.

Раніше кандидат на пост президента України Анатолій Гриценко розповів, що необхідно зробити для відновлення миру на окупованому Донбасі.