Стрижка рапсодія 2020: особливості найкращої зачіски для довгого волосся

Класична стрижка рапсодія 2020 передбачає м'які і ніжні локони, які формуються в області обличчя у вигляді драбинки. Ця зачіска ідеально підходить дівчатам з довгим і середньої довжини волоссям. Її головна перевага полягає в тому, що зачіску не потрібно укладати, адже вільно спадаючі на плечі пасма створюють самі по собі потрібний об'єм.

Стрижка рапсодія 2020: особливості найкращої зачіски для довгого волосся  - today.ua

Жіноча стрижка рапсодія 2020 на довге волосся – це жіночна зачіска, яка підкреслить силует, овал обличчя і в цілому фігуру дівчини. У цій стрижці пасма нашаровуються одне на інше, при цьому в області верхівки вони стрижуться приблизно однакової довжини. Модним стає подовжений чубчик, що пасуватиме багатьом дівчатам.

На відміну від інших багатошарових зачісок на довге волосся - каскаду і драбинки - рапсодія здатна створити досить чіткий і в той же час плавний силует.

Дівчатам з кучерявими волоссям стрижка рапсодія підійде найбільше. Укладати зачіску не доведеться. Тим більше кучері стали головним трендом 2020 року. Зачіска підійде і тим, у кого тонке волосся, бо візуально додає їм об'єм, за рахунок чого волосся буде здаватися набагато густішим.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="110663,110664,110665,110666,110667,110668"]

Завдяки багатошаровості, стрижка рапсодія підійде дівчатам з різною формою обличчя – овальною, трикутною та квадратною. Тим більше, що завдяки подовженому чубчику можна приховати або підкреслити ті чи інші риси обличчя.

Рапсодія не має певних вікових пристрастей, тому і молоді дівчата, і дорослі жінки можуть сміливо вибирати цю стрижку в 2020 році. Рапсодія додасть молодим дівчатам зрілості, а жінок старшого віку навпаки омолодить.

Раніше повідомлялося, які зачіски притягують через волосся позитивну енергетику.

ДЖЕРЕЛОglavred.info