Стрітболісти Луцька змагалися за Кубок Незалежності

[:ua]24 серпня, в День народження України, стрітболісти розіграли "Кубок незалежності Луцька".

Стрітболісти Луцька змагалися за Кубок Незалежності - today.ua

Про це повідомляє БК Старий Луцьк - Університет.

Змагання відбулися на майданчику поблизу головного корпуса СНУ ім. Лесі Українки. Захід почався з офіційної частини. Олексій Веремійчик, очільник департаменту сім’ї, молоді та спорту, зазначив, що Луцьк стає все більш розвинутим в плані баскетбольних заходів. А численні перемоги команд з баскетболу та стрітболу в турнірах міста, й поза його межами, свідчать, що "ми на правильному шляху".

Привітав спортсменів й головний суддя змагань Дмитро Чайковський: "Якщо буде більше активних людей і, зокрема, більше дітей та юнаків займатися спортом, тоді в нашої держави буде майбутнє, а молоді люди будуть її наближати до європейського рівня життя".

У турнірі брали участь 7 команд дорослої категорії та 10 категорії U-18. Учасниками змагань стали команди з Волині, Тернопільщини та Рівненщини. Загальний призовий фонд турніру —10 тис. грн.

У молодшій віковій категорії перемогу здобули юні гравці «Старого Луцька», які виступали на турнірі під назвою «Орк і Армія». Серед дорослих перемогу святкувала команда «Промбудсфера».[:]

  • ТЕГИ