Стало відомо, як відповіли на всеукраїнське опитування батьки Зеленського

У день виборів 25 жовтня батьки президента України Володимира Зеленського також прийшли на виборчу дільницю в рідному Кривому Розі і взяли участь в голосуванні. На вулиці їх зустріли волонтери, які запропонували пройти опитування, створене президентом. Після того, як мама і тато Володимира Зеленського пройшли опитування, журналісти Радіо Свобода задали їм декілька запитань.

Стало відомо, як відповіли на всеукраїнське опитування батьки Зеленського - today.ua

На підході до волонтерів батько президента Олександр Зеленський голосно заявив, що вони з дружиною хочуть відповісти на всі питання анкети "так". Волонтер перепитав у батька президента: "Все" так"?, на що той відповів:" Все "так".

Олександр Зеленський навіть не став перечитувати питання, він сказав, що дуже добре всі їх знає. Після виходу з дільниці батько Володимира Зеленського відповів, що чекає змін після цих виборів. Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою голосували в столиці. Перед виборчою дільницею главу держави зустріла активістка Femen, яка задерла спідницю перед президентом і обізвала його сексистом.

Зеленські також взяли участь у всеукраїнському опитуванні та відповіли на п'ять запитань. Відповідаючи на питання про те, за кого він віддав свій голос на виборах, президент підкреслив: "Ми повинні вибирати людей, яким ми довіряємо".

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилася інформація про те, хто профінансував опитування від Володимира Зеленського у день виборів.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua