Стало відомо, скільки українців прибули в Ізраїль на ПМП

У минулому році 29,6 тисяч чоловік виконали репатріацію до Держави Ізраїль. Це на 5% більше, ніж у 2017 році. Про це повідомляє міжнародна сіоністська організація "Сохнут".

Стало відомо, скільки українців прибули в Ізраїль на ПМП - today.ua

З України в Ізраїль репатріювалося понад 6,5 тис. євреїв або членів їх сімей. Зі Сполучених Штатів і Канади прибуло 3 550 тис. репатріантів, а із Франції – понад 2,6 тис. осіб.

Понад 650 репатріантів приїхали з Бразилії та близько 320 – з ПАР.

Найбільшу ж кількість репатріантів зафіксовано з РФ. У 2018 році в країну переїхало 10,5 тис. росіян.

Зазначимо, що згідно з даними відділу статистики міністерства алії та інтеграції Ізраїлю, в трійку найпопулярніших населених пунктів для проживання у нових громадян входять Тель-Авів, Хайфа та Єрусалим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після введення безвізового режиму між Україною та Ізраїлем з'явилося більше людей, які отримали відмову при перетині кордону. За словами посла Ізраїлю в Україні, кожен десятий український турист нібито є нелегальним мігрантом.

Також ми писали про те, що участь України у пісенному конкурсі Євробачення-2019, яке пройде в травні в Тель-Авіві виявилося під загрозою. Про це написав віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.