Стало відомо, скількох росіян переселили до окупованого Криму

701
Стало відомо, скількох росіян переселили до окупованого Криму - today.ua

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що РФ переселила до окупованого Криму від 500 тисяч до 1 млн росіян. Про це він повідомив в ефірі програми “Свобода слова”.

“Вона (РФ – ред.) намагається в такий час заселити туди більше своїх людей – це принцип взагалі імперій і російської особливо… Вони з одного боку витісняють нелояльне до окупантів населення: кримських татар, етнічних українців і з іншого боку вони завозять росіян сотнями тисяч і дійсно різні експерти називають від 500 (тисяч) до 1 млн людей, яких Росія вже поселила в Криму”, – заявив Чубаров.

За словами Рефата Чубарова, Росія таким чином намагається залишитися на тимчасово окупованому півострові, в той час як звідти вимушено від’їжджають українці і кримські татари.

Як раніше заявляла член Меджлісу кримськотатарського народу Гайана Юксель, влада РФ посилено заселяє окупований Крим росіянами, виділяючи на сім’ю $30 тис. “підйомних”. За її словами, Росія розраховує на повторний “референдум”, який, на думку РФ, допоможе остаточно “узаконити” анексію українського півострова.

Нагадуємо, уповноваженого представника президента РФ в Криму Олега Бєлавєнцева звинуватили в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України і заочно засудили до 13 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що НАТО закликає Росію повернути Крим Україні, акцентуючи увагу на тому, що ніколи не визнає анексію півострова.

загрузка...