Стало відомо, скільки кандидати в президенти України заплатили за рекламу в “Фейсбуці”

Стало відомо, скільки кандидати в президенти України заплатили за рекламу в "Фейсбуці" - today.ua
Loading...

З 21 березня в соціальній мережі “Фейсбук” можна дізнатися, скільки кандидати в президенти України платять за рекламу своїх офіційних сторінок. Вся необхідна інформація зберігається в спеціальній бібліотеці в розділі Info and Ads на офіційних сторінках в Facebook.

Найактивнішим рекламодавцем серед кандидатів у президенти України є Володимир Зеленський. На його сторінці “Команда Зеленського” майже кожен пост має проплачене просування за $100.

А ось одне повідомлення від сторінки “Я за Тимошенко – фан-клуб” прорекламували на суму між 10-50 тис. доларів “. У той же час на офіційній сторінці Тимошенко бюджети скромніше – від 1 до 5000 доларів.

Найдорожчий пост на сторінці Олександра Вілкула присвячений критиці Порошенка. За нього заплатили від 500 до 999 доларів. Всі інші повідомлення на сторінці кандидата в президенти у Facebook дешевші.

Значні обсяги реклами також у кандидата в президенти України Юрія Дерев’янка. Частина повідомлень обійшлася йому від 1 до 5000 доларів.

А ось кандидат у президенти Інна Богословська або хтось від її імені платить за рекламу в російських рублях.

У деяких випадках “Фейсбук” почав оприлюднювати інформацію навіть про те, хто платить за рекламу. Так, у випадку з офіційною сторінкою Тимошенко рекламу оплачує ТОВ “Сучасні рекламні рішення”.

Нагадаємо, з 20 березня в соціальній мережі "Фейсбук" була зупинена вся політична реклама, замовники якої не пройшли встановлену адміністраторами мережі процедуру верифікації.

Оля Полякова розповіла, як схудла: співачка відмовилася всього від двох продуктів
Оля Полякова завжди виглядає стрункою і привабливою. А все тому, що зірка не перестає тренуватись і неабияк змінила свій раціон харчування. Співачка поділилася інформацією і...
Vodafone запустив тариф за 90 гривень з трьома безлімітами і пакетом безкоштовних послуг
Vodafone, один із найбільших мобільних операторів в Україні, запропонував до уваги своїх абонентів новий тарифний план всього за 90 гривень на місяць, до якого входить...
“Його стало занадто багато”: Ілона Гвоздьова розповіла, чому Володимир Остапчук вилетів з шоу “Танці з зірками”
Шоу “Танці з зірками” на цьому тижні покинула пара Володимира Остапчука та Ілони Гвоздьової. Партнерка по танцях відомого телеведучого розповіла, що вилетіли вони саме через...
Новорічний макіяж 2020: у тренді стрілки, блискітки і червона помада
Святковий макіяж для зустрічі Нового року повинен бути яскравим і незабутнім. Доречні будуть стрілки, блискітки і яскраві відтінки тіней, а також незамінний атрибут будь-якої дівчини...