Стало відомо, що обговорювали Порошенко і Меркель

1238
Стало відомо, що обговорювали Порошенко і Меркель - today.ua
Фото: dw.com

У суботу, 16 лютого, Президент України Петро Порошенко обговорив з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель питання звільнення українських моряків, захоплених Росією поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року. Петро Порошенко наголосив на важливості посилення тиску на Росію для звільнення полонених моряків, а також всіх українських в’язнів Кремля.

Про це повідомили в прес-службі Президента України Петра Порошенка.

“Сторони скоординували дії з метою введення “Азовського пакету” санкцій”, – повідомили в прес-службі глави держави.

У свою чергу, Ангела Меркель заявила, що кожна європейська країна відчуває на собі гібридні загрози з боку Росії.

Фото: president.gov.ua

“Щодня в кожній європейській країні ми бачимо ознаки гібридної війни з боку Росії”, – сказала Меркель, додавши, що першими страждають економічно слабкі країни, але всі інші також страждають.

У кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки Петро Порошенко також повідомив, що країни НАТО обговорили і принципово схвалили пакет так званих “азовських санкцій” щодо Росії через її агресії проти українських військовослужбовців в Азовському морі.

“В цілому обговорено і затверджено пакет санкцій, так званий “Азовський пакет” – це саме те, що я вам обіцяв в грудні”, – сказав Петро Порошенко, підкресливши, що дані санкції, проект яких займає 124 сторінки, можуть бути введені вже на початку наступного тижня.

Попередню координацію дій щодо запровадження санкцій Порошенко поклав на міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Одночасно Порошенко закликав Єврокомісію підтримати “Азовський пакет” санкцій проти Росії.

загрузка...