Стало відомо, хто займе місце Зеленського в “Кварталі”

4756
Стало відомо, хто займе місце Зеленського в "Кварталі" - today.ua
Фото: facebook.com/kvartal95

Денису Манжосову, одному із засновників студії “Квартал 95”, пообіцяли місце фронтмена в колективі. Однак рокіровка “головного героя” відбудеться у разі перемоги в другому турі виборів президента кандидата Володимира Зеленського, який зараз грає “першу скрипку” в проекті.

Манжосову довелося піти з “Кварталу” в 2013 році, з ним тоді досить жорстко розійшлися. І хоча співзасновник студії, який жив і працював у США, хотів повернутися в проект, але колектив був проти.

Зараз же він повинен очолити студію, зайнявши місце Зеленського.

Денис Манжосов. Фото geometria.ru

Його повернення стало платою за мовчання, щоб нюанси уходу колишнього КВНщика з колективу і внутрішні питання студії не були оприлюднені перед виборами.

“Компроміс досягнутий. Манжосов обмірковує пропозицію, але підстави для відмови на сьогоднішній момент немає”, – повідомило джерело.

Зазначимо, 11 квітня Дениса Манжосова чекали на прес-конференції, в якій він повинен був розповісти, чому розійшлися шляхи кращих друзів дитинства і партнерів по студії “Квартал 95”, проте захід раптово було скасовано. Спікер приїхав за годину до виступу, вийшов покурити, однак сів у таксі і поїхав.

Пізніше Манжосов заявив, що хотів лише розповісти ЗМІ про причини уходу зі студії “Квартал 95” і не збирався оприлюднити компромат на свого друга дитинства Володимира Зеленського.

Нагадаємо, актор “Кварталу 95” Юрій Корявченков очолив виборчий штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського в Кривому Розі.

Крім того, кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що ще один актор студії “Квартал 95” може піти в політику.

Також ми писали про те, що на рахунки студії “Квартал 95” було виведено понад 40 мільйонів доларів з “ПриватБанку”.

загрузка...