Стало відомо, хто очолить Адміністрацію президента після інавгурації Зеленського

1502
Стало відомо, хто очолить Адміністрацію президента після інавгурації Зеленського - today.ua

Новообраний глава держави Володимир Зеленський визначився із головою Адміністрації президента. Про це заявив довірена особа Володимира Зеленського Вадим Галайчук в ефірі одного з українських телеканалів.

“Я певен, що Володимир Олександрович на сьогодні вже визначився з тим, кого він буде призначати головою АП”, – запевнив він.

При цьому Галайчук не назвав прізвища цієї людини, проте підтвердив, що мова йде про публічну особу. Довірена особа новообраного президента також додав, що відучора тривають процеси щодо охорони Володимира Зеленського та інша організаційна робота, пов’язана з його приходом на посаду.

Нагадаємо, у вівторок, 30 квітня, Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати другого туру президентських виборів в Україні. На прес-конференції у ЦВК заявили, що оброблена вся інформація з виборчих округів.

За даними ЦВК, кандидат у президенти Володимир Зеленський набрав 13 541 528 голосів. За нього проголосували 73,22% виборців.

За кандидата у президенти, чинного главу держави, Петра Порошенка проголосували 4 522 450 українців. Він набрав 24,45% голосів.

Таким чином ЦВК офіційно оголосила Володимира Зеленського переможцем президентських виборів.

загрузка...