Стало відомо, хто може очолити МЗС, СБУ та АП при Зеленському

5346
Стало відомо, хто може очолити МЗС, СБУ та АП при Зеленському - today.ua
Претендент на должность главы СБУ Владислав Бухарев, фото: facebook.com/vladislav.buharev

Новообраний президент Володимир Зеленський зараз визначається з призначеннями на деякі державні пости. Про це повідомило джерело з команди Зеленського.

Відзначається, що Міністерство закордонних справ може очолити колишній заступник екс-глави зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна Вадим Пристайко.

Адміністрацією президента можуть призначити керувати лідера партії “Слуга народу” Івана Баканова.

На посаду голови СБУ розглядають кандидатури депутата від “Батьківщини” Владислава Бухарєва і керівника Департаменту оперативної підтримки МВС Олега Козловського.

При цьому, секретарем Ради Національної безпеки і оборони, якого також призначає глава держави, і далі збирається залишатися Олександр Турчинов.

Джерела в команді Зеленського відзначають, що в даний момент йде обговорення різних кандидатур до інавгурації ситуація може змінитися.

Нагадаємо, Володимир Зеленський попросив допомоги у великих міжнародних рекрутингових і HR-агентств в пошуку і перевірці кадрів на керівні посади в системі держуправління.

Нагадаємо також, що 16 травня Верховна Рада призначила дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського. За відповідний проект постанови №10270-2 проголосували 315 народних депутатів.

Раніше Верховна Рада отримала сім постанов про інавгурацію Зеленського, у кожній з яких пропонувалися різні дати проведення церемонії. Сам Володимир Зеленський пропонував провести інавгурацію 19 травня, проте, багато парламентаріїв виступили проти цієї дати, оскільки у неділю відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

загрузка...