Стало відомо, де буде проходити весілля Потапа і Насті Каменських

Сьогодні, 23 травня, відбудеться довгоочікуване весілля репера Потапа і співачки Насті Каменських, які довгий час приховували свої стосунки. Святкування розпочнеться о 16:00 в одному із заміських ресторанів під Києвом. Очікується, що на весіллі будуть присутні багато зірок сучасного шоу-бізнесу.

Стало відомо, де буде проходити весілля Потапа і Насті Каменських - today.ua

Напередодні, в середу, на літню терасу заміського ресторану завезли техніку, квіти, величезні екрани, змонтували арку, під якою молоді обміняються клятвами.

На даний момент в'їзд до ресторану перекрили. З обох боків входу поставили охоронців. Якщо на територію закладу намагається потрапити якась автівка, її зустрічає паркувальник, у якого, судячи з усього, є список автомобілів з номерами, які можна пропускати.

Стало відомо, де буде проходити весілля Потапа і Насті Каменських

Сьогодні Потап офіційно підтвердив інформацію про майбутнє весілля і опублікував відео, в якому відверто зізнався Насті у коханні. Артист присвятив майбутній дружині зворушливий кліп і пісню «Константа», в якому вона стала головною героїнею.

"Я намагався вберегти її від зайвих очей, слів, постів. Я буваю дуже відвертим тільки з потаємним для мене. Любов була, є і буде, – ділиться Олексій у ніжній пісні «Константа», яку присвятив коханій. – Я люблю тебе більше всіх на цьому світі, у нас будуть гарні милі діти, люблю тебе більше всіх в цьому всесвіті. Моя любов – це константа, вона незмінна", — співає Потап.

https://youtu.be/_pxPKiJWlD8

Зіркову пару вітають не тільки численні прихильники, але і колеги по сцені. Теплі слова нареченому і нареченій адресували Володимир Остапчук, Надя Дорофєєва, Віра Брежнєва, Джамала, Світлана Тарабарова Ірина Горова, Руслан Квінта, Оля Полякова та багато інших артистів.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="63491,63492"]

Як повідомлялося, Тіна Кароль поділилася в Instagram-Stories відео, на якому її син Веніамін вітає Потапа і Настю з весіллям.