Стало відомо, чому НАБУ закрило справу проти Гройсмана

4022
Стало відомо, чому НАБУ закрило справу проти Гройсмана - today.ua
Фото: slovoidilo.ua

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) закрило кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем членами Кабінету міністрів і прем’єром-міністром Володимиром Гройсманом при прийнятті постанови про встановлення критеріїв при відборі банків для виплати зарплат бюджетникам та пенсіонерам.

Справа була закрита у зв’язку з відсутністю складу злочину в діях членів Кабміну та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Відзначається, що справа розслідувалася з 21 вересня 2018 року по статті 364 КК України. Розслідування було розпочато після відповідного рішення суду, заявником виступив якийсь Сергій Юдін.

Згідно з матеріалами справи, члени Кабінету міністрів перевірялися на предмет вчинення злочинних дій під час прийняття постанови №662 від 22 вересня 2016 року “Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги і зарплати співробітникам бюджетних установ”.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрити кримінальні провадження за фактом отримання хабара і службової недбалості щодо прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра освіти Лілії Гриневич.

Згідно з матеріалами суду, заявник повідомив НАБУ про вчинення кримінальних правопорушень міністром освіти та науки Гриневич по ст. 364 (зловживання владою), ст. 366 (службове підроблення) та прем’єр-міністром Гройсманом по ст. 367 (службова недбалість), ст. 368 (пропозиція або одержання хабара) Кримінального кодексу України.

загрузка...