Стало відомо, чим загрожує підтримка Росії “виборів” в ОРДЛО

142
Стало відомо, чим загрожує підтримка Росії "виборів" в ОРДЛО - today.ua
Фото: uk.etcetera.media

У четвер, 8 листопада, представник України в підгрупі з питань безпеки Трьохсторонньої контактної групи Євген Марчук заявив, що підтримка Кремля “виборів” в ОРДЛО, які планують провести 11 листопада, буде означати їх легітимізацію за сприяння Росії.

“Гризлов (представник Росії в Трьохсторонній контактній групі. – Авт.) публічно підтримав на останньому засіданні (у Мінську. – Авт.) ці вибори. Ми знаємо, що Путін раніше своєрідно також підтримав ці вибори”, – сказав Євген Марчук.

Нагадаємо, черговий етап переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі відбувся у вівторок, 6 листопада, у Мінську.

Тим часом перший віце-спікер парламенту, уповноважена Президента України з мирного врегулювання на Донбасі Ірина Геращенко назвала російську заяву про псевдовибори в ОРДЛО видачею “мандата на війну”.

– Росія сьогодні офіційно заявила, що визнають результати організованих ними ж “виборів “московських маріонеткових режимів. Українська сторона заявляє: РФ, яка дала старт псевдовиборам в окупованому Донецьку і Луганську, “виборам”, які суперечать букві і духу мінських угод, сьогодні видала цією заявою мандат на війну, яку вона давно оголосила Україні, – зазначила Ірина Геращенко.

Посол ОБСЄ Мартін Сайдік зробив офіційну заяву про те, що призначені на 11 листопада псевдовибори категорично суперечать духу і букві мінських угод.

Раніше повідомлялося, що бойовики на Донбасі достроково почали вибори ватажка “ДНР”.

загрузка...