Справа Зайцевої: відома дата винесення вироку

450
Справа Зайцевої: відома дата винесення вироку - today.ua

Вирок у “справі Зайцевої”, яка спричинила масштабну смертельну ДТП у центрі Харкова, буде винесено 26 лютого 2019 року.

ЗМІ повідомляють, що суддя Київського районного суду Харкова Віктор Попрас пішов до нарадчої кімнати для підготовки вироку. Зазначено, що на сьогоднішньому засіданні завершилися дебати. Сторони обмінялися репліками, після чого другий фігурант ДТП, Геннадій Дронов, виступив з останнім словом.

При цьому Олена Зайцева від виступу в останньому слові відмовилася, обмежившись коротким виступом в дебатах.

Також повідомляється, що представник апарату суду повідомила присутнім орієнтовний час оголошення вироку – наступний вівторок, 26 лютого 2019 року, о 14.00. Таким чином судовий процес по ДТП на вул. Сумській тривав рік.

Нагадаємо, сьогодні під час виступу в судових дебатах Зайцева заявила, що визнає свою провину, а також що ніколи більше не сяде за кермо авто.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумській і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

загрузка...