Справа Зайцевої: адвокати хочуть притягнути до відповідальності судмедекспертів

1049
Справа Зайцевої: адвокати хочуть притягнути до відповідальності судмедекспертів - today.ua

Винесення вироку фігурантам смертельної ДТП, що сталася у Харкові восени 2017 року, не повинно стати заключним етапом розглядів навколо даної трагедії. Так вважають потерпілі та родичі жертв, повідомила адвокат Лариса Матвєєва на своїй сторінці в Facebook.

За словами Матвєєвої, її клієнти мають намір домогтися притягнення до відповідальності експертів, що були залучені до розслідування і давали неправдиві відомості.

“В першу чергу ХОБ СМЕ: такі непрофесійні (якщо тільки в цьому причина) дії не повинні залишитися безкарними. Також не обійдемо своєю увагою і дії слідчих (Волкова в першу чергу), які втручаються в роботу наркологів, “забувають” передавати документи на експертизу і не здатні знайти півроку Федірко при наявності можливості їй просто зателефонувати (зі слів Федірко). Всьому цьому повинна бути надана правова оцінка”, – написала вона.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумської і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

Нагадаємо, вчора, 26 лютого, фігурантів смертельної ДТП Зайцеву і Дронова засудили до 10 років позбавлення волі.

Також Олену Зайцеву і Геннадію Дронова зобов’язали виплатити майже 8 млн грн сім’ям загиблих і постраждалих.

загрузка...