Спадкоємицею Карла Лагерфельда може стати його кішка Шупетт

38
Спадкоємицею Карла Лагерфельда може стати його кішка Шупетт - today.ua

Статки модельєра Карла Лагерфельда, який помер 19 лютого від раку підшлункової залози, оцінюються майже у 200 мільйонів доларів. Так як кутюр’є не має прямих спадкоємців, то головним претендентом на його спадок залишається кішка Шупетт, з якою кутюр’є прожив 8 років.

За життя Лагерфельда у Шупетт був власний охоронець, персональний кухар та дві покоївки. Також вона має власну сторінку в Instagram.

Дизайнер говорив, що у його кішки є також «свій власний невеликий капітал» — близько трьох мільйонів доларів, які вона заробила, знімаючись в рекламі.

Лагерфельд також якось зізнався, що одружився б на своєї чарівній Шупетт, якщо б міг. І говорив, що вони розуміють один одного по очах.

Спочатку кішка належала французькому манекеннику і співакові Батісту Джабіконі. Карл час від часу наглядав за нею, поки Батист подорожував. Але він так прив’язався до Шупетт, що одного разу просто відмовився віддавати її назад.

За німецькими законами, кішка цілком може бути офіційно визнана спадкоємицею, якщо для неї буде заснований спеціальний фонд.

Є й інший претендент на спадщину кутюр’є – хрещений син Карла Лагерфельда 11-річний Хадсон Кроніг.

Карл називав Хадсона талісманом будинку Chanel і своєї персональної музою. Модельєр проводив з хрещенником багато часу і близько спілкувався з його батьком – манекенником Бредом Кронігом.

Раніше повідомлялося, що прах креативного директора модного дому Chanel Карла Лагерфельда буде розсіяно разом з прахом його близького друга Жака де Башера.

загрузка...