Sono Motors випускає електромобіль з сонячними панелями

Німецька компанія Sono Motors розробила електромобіль, який обладнано сонячними панелями.

Sono Motors випускає електромобіль з сонячними панелями - today.ua

Відомо, що на корпусі електрокара Sion розташувалися 330 сонячних фотоелементів. Вони покриті найтоншим шаром полікарбонату, тому не бояться пилу, бруду і води. Загальної потужності електропанелі вистачає на 30 кілометрів дороги без підзарядки. Також модель електромобіля має акумулятор з запасом ходу на 250 км.

Зарядити його на 80% можна всього за 40 хвилин. А від сонячних батарей потрібно 8 годин часу, зате водій не прив'язаний до розетки. Усередині авто є незвичайний фільтр - на основі моху. Він підтримує в салоні оптимальний рівень вологості і фільтрує до 20% дрібних частинок пилу. Електрокар Sion надійде в продаж вже цього року. Бажаючі зможуть придбати електрокар за 16 тисяч євро.

https://youtu.be/5JhteyPdCzg

Нагадаємо, південнокорейська компанія Hyundai може побудувати в Україні завод для випуску електромобілів. Наразі в компанії Hyundai остаточно не підтвердили свої плани, проте відомо, що південнокорейська компанія вже давно і плідно співпрацює з нашою країною, зокрема, в залізничній сфері. Зараз Hyundai хоче брати участь в будівництві метро в Харкові. Поки що це питання остаточно не вирішено.