“Сьогодні в школу йдуть одні діти, а завтра - інші: у МОЗ назвали три сценарії початку навчального року з 1 вересня

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські школи з 1 вересня повернуться до колишньої системи освіти, принаймні на це дуже сподіваються в Міносвіти і МОЗ. Однак, все залежить від тенденції захворюваності коронавірусом в регіонах України, станом на кінець серпня.

“Сьогодні в школу йдуть одні діти, а завтра - інші: у МОЗ назвали три сценарії початку навчального року з 1 вересня  - today.ua

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, навчальний процес у школах буде заборонений тільки в "червоній" зоні, а на території регіонів з "помаранчевим" рівнем небезпеки буде заборонено відвідувати навчальні заклади в групах понад 20 осіб. Установ дошкільної освіти ця вимога не стосується.

Уряд розглядає три сценарії розвитку подій. Якщо рівень захворюваності буде низький, то навчальний рік з 1 вересня розпочнеться у звичному режимі. У разі загострення епідемії - навчання стане дистанційним. І проміжний варіант, який з урахуванням сьогоднішньої епідеміологічної ситуації найімовірніший, - це змішана форма навчання.

Заступник міністра освіти Любомира Мандзій зазначила, що змішана форма навчання передбачає, що "сьогодні в школу йдуть одні діти, а завтра - інші, тобто сьогодні одні працюють з використанням дистанційних технологій, а завтра – інші".“Сьогодні в школу йдуть одні діти, а завтра - інші: у МОЗ назвали три сценарії початку навчального року з 1 вересня

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Верховна Рада готується прийняти закон про вилучення земель для потреб ЗСУ

При вході в школу учням і вчителям щодня вимірюватимуть температуру. Вчителі повинні весь час перебувати в медичних масках, а учням у класах під час уроку можна бути без масок, але під час перерви її також необхідно надягати. Масові заходи та екскурсії будуть скасовані. Збори педколективів будуть проводитися в дистанційній формі, окремі види занять будуть проходити на свіжому повітрі. У разі необхідності навчальні заклади закриватимуть на карантин на 14 або 7 днів (остаточне рішення ще не прийнято).

Для молодшої школи повністю дистанційна форма навчання визнана неприйнятною.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дітям з групи ризику (з хронічними або легеневими захворюваннями, розладами імунної системи, цукровим діабетом) рекомендується перейти на екстернат або дистанційне навчання.

Раніше повідомлялося, що деякі школи не зможуть прийняти учнів з 1 вересня.