Собчак і Віторган офіційно розлучаються

407
Собчак і Віторган офіційно розлучаються - today.ua

Російська телеведуча Ксенія Собчак і актор Максим Віторган заявили про розрив стосунків. Про це пара публічно повідомила в Instagram, зазначивши, що вони вже досить давно не живуть разом, і в кожного тепер своє життя. Після розлучення пара продовжить спільно виховувати 2-річного сина Платона.

Перша інформація про майбутнє розлучення Собчак і Віторгана з’явилася ще в кінці минулого року. Користувачі соцмереж ще тоді звернули увагу на те, що подружжя не носить обручки. Ще раніше в інтернеті поповзли чутки про те, що ініціатором розлучення є саме телеведуча, у якої почалися стосунки на стороні. Собчак не раз виставляла провокаційні фотографії зі своїм режисером Костянтином Богомоловим. Чутки про їхній роман активно почали поширюватися, коли телеведуча і режисер разом почали з’являтися на публічних заходах і фліртувати, не ховаючись від фотографів.

У Міжнародний жіночий день Ксенія Собчак отримала від чоловіка величезний букет квітів на 8 березня. Телеведуча зняла букет на відео і опублікувала у своєму Instagram-сторіс. На відео чути, як вона говорить синові Платону про те, що його тато Максим надіслав їй розкішний букет квітів.

Today.ua повідомляв, що співачка Оля Полякова випустила новий кліп на пісню “Лед тронулся” за участю молодшої дочки.