Смешко: третій Майдан – це гарантоване зовнішнє вторгнення

1424
Смешко: третій Майдан - це гарантоване зовнішнє вторгнення - today.ua

Кандидат на пост президента України Ігор Смешко вважає, що якщо в Україні трапиться третій кривавий Майдан, то Росія зважиться на повномасштабне вторгнення.

“Ми стоїмо перед великою небезпекою. Небезпека – це не тільки зовнішній ворог, який стоїть на кордоні. Найголовніша проблема знаходиться всередині країни: тотальна корупція і втрата довіри народу до діючої влади, до політичної еліти… Будь-яка дестабілізація в Україні може привести до третьому кривавому Майдану. А третій кривавий Майдан – це гарантоване зовнішнє вторгнення”, – сказав перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова СБУ, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко.

Смешка насторожує й те, що політичні органи “розтягнуті” за політичними квотами. Є ймовірність, що “центральна ослаблена влада” не зможе проконтролювати дії “п’ятої колони” певних політичних сил.

“Не дай бог трапиться третій Майдан. Ми вже вичерпали ліміт наших Майданів. Я дуже сподіваюся на мудрість нашого народу, який розуміє: Майдани можуть зупинити диктатуру, але вони не можуть побудувати демократію. А в України є ворог, який може використовувати це”, – сказав кандидат у президенти України Ігор Смешко.

Раніше Ігор Смешко розповів, чому не об’єднався з кандидатом у президенти Анатолієм Гриценком.

загрузка...