Смешко розповів, кого із кандидатів підтримає у другому турі виборів

11434
Смешко розповів, кого із кандидатів підтримає у другому турі виборів - today.ua

Колишній глава Служби безпеки України і екс-кандидат у президенти Ігор Смешко заявив, що не знає, як правильно голосувати у другому турі президентських виборів. За його словами, він не претендує на крісло в складі майбутнього уряду і не веде ні з ким переговорів щодо свого “політичного майбутнього”.

Така позиція говорить про те, що Смешко не підтримує ні чинного главу держави Петра Порошенка, ні шоумена Володимира Зеленського. Він підкреслив, що не є “технічним проектом влади”, як його називають багато ЗМІ. Що стосується Петра Порошенка, то він, на думку Смешка, “не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану”.

“Діючу політичну владу в особі Петра Порошенка ми НЕ підтримували і НЕ збираємося підтримувати в другому турі виборів президента. Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має увійти в історію. На жаль, не героєм”,- зазначив екс-глава СБУ.

Щодо Володимира Зеленського Смешко зазначив, що “не знає такого політика, державного діяча, фахівця системних державних органах управління”.

«Знаю тільки талановитого актора Зеленського. Маю людську симпатію до його таланту. Політика, спеціаліста системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії: «На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – за обставинами. За найменше зло проти вашої батьківщини і вашої родини», — так Він прокоментував свою позицію стосовно другого туру виборів у публікації на Facebook.

Нагадуємо, лідер партії “Громадянська позиція” і екс-кандидат у президенти Анатолій Гриценко вважає, що Ігор Смешко відібрав у нього більшу частину голосів у першому турі. При цьому, він не вважає свого конкурента технічним кандидатом.

Як повідомлялося, Ігор Смешко збирається йти з політичною партією на парламентські вибори, які відбудуться 27 жовтня.

загрузка...