Смешко розповів, чи підтримає когось із кандидатів у другому турі

36518
Смешко розповів, чи підтримає когось із кандидатів у другому турі - today.ua

Колишній глава Служби безпеки України та екс-кандидат у президенти Ігор Смешко, який за підсумками голосування виборців зайняв шосте місце (6,04%), заявив, що у другому турі виборів президента не буде підтримувати ні чинного главу держави Петра Порошенка, ні шоумена Володимира Зеленського.

Стосовно Володимира Зеленського Смешко зазначив, що “не знає такого політика, державного діяча, фахівця в системних державних органах управління”.

“Знаю лише талановитого актора Зеленського. Маю людську симпатію до його таланту. Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії: “На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – по обставинам. За найменше зло проти вашої батьківщині і вашої сім’ї”, – прокоментував Смешко свою позицію у публікації на Facebook.

Щодо Петра Порошенка, то він, на думку Смешка, “не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану”.

“Діючу політичну владу в особі Петра Порошенка ми НЕ підтримували і НЕ збираємося підтримувати і у другому турі виборів президента. Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має піти в історію. На жаль, не героєм”,- зазначив екс-глава СБУ.

Також Ігор Смешко повідомив, що збирається йти з політичною партією на парламентські вибори, які відбудуться 27 жовтня. До осені у Смешка є всі шанси істотно наростити електоральну підтримку і претендувати на найбільшу парламентську політичну фракцію у Верховній Раді нового скликання.

“Майже 1 мільйон 200 тисяч виборців (понад 6% загального числа голосів), які проголосували за нашу програму, — це реальна основа для першої політичної партії, заснованої на ідеології консервативної демократії, яка неодмінно увійде до Верховної Ради на наступних парламентських виборах”, — написав він у Facebook.

Нагадаємо, Львівський міський голова та лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий  оголосив, що його політсила братиме участь у найближчих парламентських виборах.

Раніше голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що не підтримає у другому турі виборів президента України жодного з кандидатів.

загрузка...