Смешко розповів, чому не об’єднається з Гриценком

8678
Смешко розповів, чому не об'єднається з Гриценком - today.ua

Перший військовий аташе незалежної України в США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, генерал-полковник, кандидат в президенти України Ігор Смешко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів, чому не об’єднається з Анатолієм Гриценком. Смешко вважає, що кандидат на пост президента України Анатолій Гриценко виступає з диктаторськими поглядами, а не з демократичними.

– Ви знаєте, що в ЄС, де він (Гриценко. – Авт.) виступав, ведучий BBC сказав, що те, що він прочитав, – це диктатура. Він сказав, що Гриценко фактично виступає з диктаторськими поглядами, – розповідає Ігор Смешко. – На що була ремарка Гриценка, що Рузвельт також будував державу диктаторськими методами. Це навіть викликало сміх у залі. Тому я ще раз повторюю, що ми готові об’єднуватися навколо стратегій і плану побудови демократії.

Смешко також додав, що в програмі Анатолія Гриценка – одні тільки гасла, ніякої конкретики.

– Моя програма оприлюднена, – каже Ігор Смешко. -Порівняйте мою програму і програму Гриценка. Там є гасла, але там немає ніякої програми, що треба робити. Тому поки в нас в Україні не буде хоча б однієї, заснованої не на вождізмі, а на демократії партії, ми будемо ходити по колу.

Смешко також розповів, що він близько трьох років розробляв свою ідеологію, стратегію і план побудови демократії в Україні.

– Я зустрічався з різними представниками так званих демократичних сил. Наша пропозиція була. Ми готові були підставити плече, – заявив Ігор Смешко. – До нас на політраду приходили Гриценко, Тарута, Богомолець і багато інших політиків. Ми багато розмовляли. Ось тільки в цих людей ніякої власної ідеології, немає стратегії побудови демократії.

Тим часом колишній депутат Одеської облради, політик і телеведучий Дмитро Співак сказав, що Ігор Смешко глибше розуміє всю проблематику питань, ніж лідер політичної партії “Громадянська позиція”, кандидат у президенти України Анатолій Гриценко. І якби Гриценко на президентських виборах підтримав Смешка, вийшло б щось потужне.

загрузка...