Скільки українських правоохоронців є фігурантами кримінальних справ: цифри вражають

Найбільше у кримінальних провадженнях Державного бюро розслідувань, яке займається розслідуванням кримінальних проваджень з посадовцями, фігурують представники правоохоронних органів - аж 2826 осіб. Про це повідомила прес-служба ДБР.

Скільки українських правоохоронців є фігурантами кримінальних справ: цифри вражають - today.ua

Найбільше серед них працівників Національної поліції - 2 201 людина.

Окрім того, серед фігурантів кримінальних проваджень фігурують 226 – працівників органів прокуратури, 92 — Служби безпеки та 91 — з фіскальної служби.

Скільки українських правоохоронців є фігурантами кримінальних справ: цифри вражають

Друга за обсягом група учасників кримінальних проваджень — це особи, які вчинили військові злочини. Таких налічується 2 294 особи.

Також "діючими особами" проваджень стали 202 судді та 7 високопосадовців.

Однак у ДБР наголошують, що кількість службових осіб не дорівнює кількості проваджень, адже особа може бути учасником кількох проваджень і навпаки.

Скільки українських правоохоронців є фігурантами кримінальних справ: цифри вражають

В інфографіці ДБР деталізували зведені дані, показавши, хто саме є учасником проваджень, не називаючи їх процесуальні статуси.

Скільки українських правоохоронців є фігурантами кримінальних справ: цифри вражають Скільки українських правоохоронців є фігурантами кримінальних справ: цифри вражають

Нагадаємо, слідчі Державного бюро розслідуванням розпочали досудове розслідування за ознаками хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї за участі працівника Національної поліції.

Також ми писали, що слідчі львівського територіального управління Державного бюро розслідувань затримали “на гарячому” інспектора прикордонної служби Мукачівського загону, який отримав 1300 доларів США від місцевого жителя за сприяння у переміщенні через державний кордон з України до Угорщини двох нелегальних мігрантів та партії цигарок.