”Скандал вичерпано”: Милованов відповів на слова Коломойського про “міністра дебіла”

"Скандал вичерпано": Милованов відповів на слова Коломойського про "міністра дебіла" - today.ua
Loading...

Міністр економічного розвитку і торгівлі Тимофій Милованов відреагував на образливе висловлювання українського олігарха Ігоря Коломойського про “міністра дебіла”. Свою думку з приводу слів Коломойського Милованов озвучив сьогодні, 22 жовтня, під час брифінгу.

Як відомо, вчора Милованов заявив, що жарт “Кварталу 95” про спалений будинок колишньої очільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої погано вплине на інвестиційну привабливість України.

Після такого висловлювання Ігор Коломойський назвав його “дебілом”.

Милованов сприйняв слова олігарха з гумором.

“Я цього не приховую, що я дебіл. Я жартую. Я думаю, що скандал вичерпано, бо висловились всі… Тут важливо, що ми бачимо дискусію всередині суспільства. Форма комусь подобається, комусь – ні. У кожного своя позиція. Це є вільне суспільство”, – сказав міністр.

Нагадаємо, вчора, 21 жовтня, Ігор Коломойський заявив, що “після такої заяви (Милованова, – ред.) міністр економіки повинен негайно написати заяву про відставку, тому що це говорить про його рівень як міністра”.

“Іншого слова як “дебіл” для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні – дебіл”, – заявив Коломойський.

Також раніше повідомлялось, що український олігарх Ігор Коломойський заперечує свою причетність до замовлення номеру “Кварталу 95” про підпал будинку колишньої глави Національного банку України Валерії Гонтаревої.

Еротичні шпагати краще благодійності: Анастасія Волочкова заявила про свої дивацтва
Анастасія Волочкова, яка не раз викликала багато гнівних коментарів на свою адресу через свої відверті фото, розповіла, чому веде себе неадекватно. Популярна балерина не бачить...
Медики зупинили лікування: Анастасія Заворотнюк на волосок від смерті
Анастасія Заворотнюк то одужує, то її стан погіршується. Щодня ЗМІ пишуть про те, як себе почуває відома російська актриса. Днями друг родини розповів, що Заворотнюк...
Чому собаки віддані своїм господарям: вчені з’ясували причину
Прийнято вважати, що собаки, на відміну від багатьох інших тварин, мають найбільш тісний зв’язок зі своїми господарями. А все пояснюється наявністю у собак унікальних генів,...
Ольга Бузова осоромилася на сцені: над співачкою сміється весь Інтернет
Ольга Бузова так розхвилювалася на сцені під час виступу, що переплутала прізвище народного російського артиста Льва Лещенка і назвала його Левченко. На заході вона виконала...