Син Януковича продав останню нерухомість в Криму

1885
Син Януковича продав останню нерухомість в Криму - today.ua

Telegram-канал Великий Невід повідомив про те, що син президента-втікача України Віктора Януковича Олександр продав свою останню нерухомість в Криму. Це був пляжний павільйон в Ялті.

Відомо, що ще в грудні 2016 року Олександра Янукович придбав будівлю в 150 кв. м. на березі Чорного моря. Це був пляжний павільйон, де зазвичай зберігають ліжаки, парасольки і… п’яних відпочиваючих. Ось тільки невідомо, що хотів зберігати там син Януковича.

Зараз стало відомо, що восени 2018 року Олександр Янукович продав цей пляжний павільйон власниці місцевого санаторію “Чорноморський” – Тетяні Котовій.

Сума угоди поки не відома.

Нагадаємо, в окупованому Криму похований молодший брат Олександра Януковича. Могила молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича виглядає, як сімейний склеп.

Раніше повідомлялося, що син екс-президента-втікача Віктора Януковича намагався організувати провокації на вулиці Банковій в Києві. Вартість провокації була оцінена російською стороною в 3000 доларів США.

Тим часом президент-втікач Віктор Янукович закликав офіційний Київ сісти за стіл переговорів з ватажками так званих ДНР та ЛНР.