Схильні до алкоголізму: людям з якою групою крові краще оминати спиртні напої

Група крові, як переконують вчені, впливає на схильність людини до тих чи інших хвороб. Більш того, за групою крові можна навіть визначити, наскільки людина може бути "слабкою" до алкоголю.

Схильні до алкоголізму: людям з якою групою крові краще оминати спиртні напої - today.ua

Так, медики наголошують, що засвоюваність продуктів і різних речовин для кожного окремого організму відбувається по-різному. В когось може бути непереносимість тієї чи іншої речовини, в когось - алергія.

Людям з першою групою крові, яка є найбільш поширеною серед європейців, алкоголь не принесе багато користі. Переносимість спиртного у цих людей оцінюється як "нейтральна". Це означає, що келих вина на свята не зашкодить, але важливо знати міру.

Людям з другою групою крові варто побоюватися алкоголю. Дефіцит глюкози в крові у абсолютної більшості людей з другою групою крові може привести до підсвідомого захоплення алкоголем.

Людям з третьою групою крові слід враховувати особисту непереносимість. Як і у випадку з першою групою крові, переносимість спиртного у цих людей оцінюється як "нейтральна". Але дослідження показали, що в літньому віці люди з третьою групою крові більше схильні до деменції, чому сприяє надмірне вживання спиртного.

Найбільшу толерантність до алкоголю мають люди з четвертою групою крові, але у великих кількостях спиртне шкодить будь-якому організму, тому важливо знати міру.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, людям з якою групою крові найбільше загрожує розвиток діабету.