Шуфрич звинуватив Порошенка і Турчинова у державній зраді

Народний депутат Нестор Шуфрич подав до ГПУ заяву про вчинення держзради екс-президентом Петром Порошенком та колишнім секретарем РНБО Олександром Турчиновим. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Шуфрич звинуватив Порошенка і Турчинова у державній зраді  - today.ua

"Останні дні діячі минулого почали закидати нас десятками заяв про скоєння злочину. Одну із них я взяв із собою. Відомий пан Шуфрич приніс у ГПУ заяву про скоєння Турчиновим і Порошенком злочину. За його заявою, вони посміли дати наказ військам стріляти у тих, хто окуповував нашу землю, а значить мають відповісти, як він вважає, по статті 111 Кримінального кодексу - це державна зрада", - розповів Луценко.

Генпрокурор зазначив, що вважає подання такої заяви Шуфричем проявом реваншу. За його словами, заяви від представників режиму Януковича до правоохоронних органів є однією з причин, чому він не подав у відставку.

"Це не про Турчинова і не про Порошенка. Це про тисячі убитих і сотні тисяч синів, які пройшли фронт. Це спроба переписати історію і зробити злочинцями тих, хто любить і боронить свою країну. І я буду залишатися тут, не дивлячись на те, що це не дуже популярна позиція, щоб ці заяви нічого не мали спільного із законом", - сказав Луценко.

Нагадаємо, Генпрокурор Юрій Луценко не збирається подавати у відставку до завершення парламентських виборів, бо вважає, що повністю справляється зі своїми обов’язками на нинішній посаді.

Today.ua повідомляв, що нещодавно Генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрічався з новообраним президентом Володимиром Зеленським заради обговорення проблеми корупції в Україні.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua