Схуднення без дієт: лідер гурту «ТІК» розповів, як скинув 30 кг

Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК», розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. У 2010 році Бронюк важив аж 120 кг. З такою вагою йому важко було виступати на сцені. Тоді музикант Віктор Бронюк вперше взявся за своє здоров'я і почав боротися із зайвою вагою.

Схуднення без дієт: лідер гурту «ТІК» розповів, як скинув 30 кг - today.ua

«Відпрацювати концерт 2 години, плюс баян, який важить 12,5 кг... Зрозумів, що починаю швидше втомлюватися», — зізнався лідер гурту «ТІК».

Основний рецепт схуднення українського співака — більше рухатися і займатися спортом, менше їсти. Разом з дружиною Віктор три рази на тиждень відвідує спортзал.

Схуднення без дієт: лідер гурту «ТІК» розповів, як скинув 30 кг

Єдине, в чому артист себе обмежує, це алкоголь. Віктор Бронюк повністю відмовився від вживання спиртних напоїв і пропагує здоровий спосіб життя.

Завдяки такому підходу лідеру гурту "ТІК" вдалося схуднути на 30 кілограмів.

Раніше українська група "ТІК" презентувала новий кліп на пісню "Циклони".

Нагадаємо, дієтологи розповіли, що навіть при невеликому обсязі спожитого алкоголю людина ніколи не зможе схуднути, якщо вона веде малорухливий спосіб життя. Вчені довели, що алкоголь гальмує процес метаболізму в організмі та є дуже калорійним. Тому дієтологи радять дотримуватися особливого раціону харчування в ті дні, коли ви вживаєте алкоголь.

ДЖЕРЕЛОranok.kanalukraina.tv