Схуднення без дієт: 7 корисних звичок, які допоможуть легко скинути вагу

До чого тільки не вдаються жінки, які хочуть швидко скинути зайву вагу. Хтось сідає на небезпечні дієти, які можуть завдати серйозної шкоди організму. Фахівці попереджають, що фізична активність приносить більше користі, але без контролю раціону з проблемами ваги не впоратися. Якщо людина кардинально змінює свій спосіб життя, вводячи незвичні заборони та обмеження, рано чи пізно настає зрив. Після нього можуть повернутися не тільки втрачені кілограми, але і набратися зайві. Якщо ви вирішили схуднути, потрібно акуратно вводити в своє життя корисні звички, які допоможуть підтримувати фігуру і гарне самопочуття.

Схуднення без дієт: 7 корисних звичок, які допоможуть легко скинути вагу - today.ua

Пропонуємо 7 корисних порад, які допоможуть легко скинути зайву вагу:

- намагайтеся спати не менше 7 годин на добу. А от якщо будете спати менше 6, ваш обмін речовин може розцінити такий режим як стресовий і почне запасати зайве;

- зважуйтеся вранці до сніданку;

- пийте від 8 до 10 склянок води щодня;

- відмовтеся від солодких напоїв: газованої води, компотів, пакетованих соків;

- замініть магазинні соуси домашніми;

- не їжте нездорову їжу більше 1 разу на день;

- приберіть з дому небажані продукти або ті, в яких ви не знаєте міри.

Також дієтологи розповіли, що навіть при невеликому обсязі спожитого алкоголю людина ніколи не зможе схуднути, якщо вона веде малорухливий спосіб життя. Вчені довели, що алкоголь гальмує процес метаболізму в організмі та є дуже калорійним. Тому дієтологи радять дотримуватися особливого раціону харчування в ті дні, коли ви вживаєте алкоголь. Спиртні напої потрібно пити після того, як ви з'їсте. Для закуски підійде як курка, так і морепродукти або варені овочі.

Раніше вчені назвали максимально дієвий спосіб схуднення в основі якого лежать фізичні вправи.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua