Шмигаля можуть відправити у відставку: у “Слуги народу“ зробили гучну заяву

Уряд Дениса Шмигаля не викликає довіри у більшості в парламенті, тому в партії "Слуга народу" не виключають, що незабаром Кабмін буде розпущено. На недавньому голосуванні у Верховній Раді відмовилися підтримувати програму уряду, яку презентував прем'єр Денис Шмигаль, тим самим висловивши сумніви щодо його роботи.

Шмигаля можуть відправити у відставку: у “Слуги народу“ зробили гучну заяву  - today.ua

Зокрема, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зазначив, що він не бачить нічого катастрофічного в тому, що нардепи не підтримали програму уряду, тим самим позбавивши його імунітету. За його словами, коли та чи інша людина розуміє, що її можуть зняти в будь-який момент, то вона більш відповідально ставиться до своєї роботи, викладається набагато більше, ніж та, яка розуміє, що у неї в запасі цілий рік і її ніхто чіпати не буде.

Арахамія не виключає кадрових змін в уряді, і виступає за те, щоб неефективних міністрів змінили на інших людей.

"Мені здається, що коли висить умовний «дамоклів меч» над Кабміном, то міністри працюють ефективніше", – додав він.

Щодо відставки Арсена Авакова Арахамія сказав, що команда екс-прем'єр-міністра України Олексія Гончарука намагалася вплинути на звільнення міністра внутрішніх справ, проте робилося це не публічно. Зараз це рішення лежить на плечах у президента.

При цьому, Давид Арахамія озвучив вимоги партії до міністра внутрішніх справ Авакова.

"Мінімізація вуличної злочинності, боротьба з наркоторгівлею. Зараз перезавантажили відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. І вони в чотири-п'ять разів підвищили свої показники, це якось пройшло повз увагу преси. Цим займається Олександр Гоілашвілі, новий заступник Авакова. І він каже, що Аваков його в цьому питанні підтримує беззастережно і дає повністю зелене світло", – підкреслив голова фракції "Слуга народу".

Раніше повідомлялося, що екс-глава Офісу президента Андрій Богдан пригрозив президенту Володимиру Зеленському компроматом.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net