“Шматочок мозаїки під назвою “мишебратья“: Притула обурився через завдання в шкільному підручнику

Відомий український шоумен, громадський діяч, волонтер і член партії "Голос" Сергій Притула обурився через завдання у шкільному підручнику, де узагальнили російські і українські міфи. Свою реакцію на такий посібник для школярів Сергій Притула висловив на своїй сторінці в Facebook.

“Шматочок мозаїки під назвою “мишебратья“: Притула обурився через завдання в шкільному підручнику - today.ua

"Робимо з малим вчора уроки. Зарубіжна література. 6 клас. Міфи. Дійшли до перевірочних запитань. Читаю 6-е. І от я не розумію... Чи це просто за 5,5 років війни у мене так загострилось сприйняття усього, що пов‘язано з Росією, чи подібне запитання у підручнику для українського школяра - це нормально?! Просто мені здається, що подібні формулювання - це шматочок мозаїки під назвою "мишебратья"! Типу, нема біди, у нас стільки спільного, навіть міфологія", - зазначив Сергій Притула.

При цьому, за його словами, з огляду на слов'янськість, згадану у запитанні, до України ближчими є і білоруси, і поляки, і словаки.

"Але нє, блін, нас і далі сватають із любителями частушек в косоворотках", - розгнівався Сергій Притула.

Слід зазначити, що в питанні про міфологію, яке так обурило українського шоумена і політика, є таке формулювання: "У яких українських і російських казках є образи...".

Нагадаємо, раніше Сергій Притула подякував режисерам фільму "Заборонений" про Василя Стуса за те, що залишили у стрічці сцену з Віктором Медведчуком.