”Шкодить іміджу України”: у Зеленського відреагували на вибір дати інавгурації

808
"Шкодить іміджу України": у Зеленського відреагували на вибір дати інавгурації - today.ua

У Зеленського залишилися незадоволені датою інавгурації. Нагадаємо, 16 травня 2019 року Верховна Рада призначила дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня, о 10.00.

На думку радника Зеленського з політичних питань Дмитра Разумкова, таким рішенням частина народних депутатів шкодить іміджу України.

Нардепи вирішили «насолити українського народу», який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створили проблеми для прибуття іноземних осіб та міжнародних делегацій.

За словами Разумкова, міжнародним делегаціям також було б зручніше, якби інавгурація відбувалася в неділю — їм було б набагато легше підлаштуватися під вихідний день і скоригувати свої графіки.

Також депутати створили величезний дискомфорт для жителів Києва, призначивши інавгурацію не на вихідний день, а на понеділок.

Нагадаємо, раніше Верховній Раді запропонували провести інавгурацію Володимира Зеленського в два етапи: і в залі парламенту, і на НСК “Олімпійський“.

Як відомо, 21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур виборів президента. Згідно з остаточними підсумками, новим президентом України став Володимир Зеленський, який набрав 73,22% голосів. Чинний президент України Петро Порошенко здобув 24,45% голосів виборців. Центральна виборча комісія 30 квітня оголосила офіційні результати другого туру президентських виборів в Україні. Згідно з українським законодавством, інавгурація новообраного президента має відбутися не пізніше ніж через 30 днів з моменту офіційного оголошення ЦВК результатів виборів.

загрузка...