У Білорусі пройшла третя ніч протестів, пов'язана з оголошенням ЦВК результатів виборів президента країни, згідно з якими Олександр Лукашенко в черговий раз був переобраний на пост глави держави (80,23% голосів).
Цієї ночі серйозні зіткнення сталися в Мінську - в південно-західному районі Малинівка, а також в Уруччі на північному сході і Серебрянці на півдні. Практично відразу туди було перекинуто посилені наряди міліції, які для розгону людей використовували світлошумові гранати і гумові кулі. У деяких місцях протестуючі намагалися зводити барикади, але їм цього зробити не дозволили силовики. Методи боротьби у ОМОНу досить жорсткі. Провести протести білорусам не дають. Силовики вночі обшукували двори і під'їзди будинків, зупиняли проїжджаючі повз авто і затримували тих з пасажирів, у кого на руці помітять білий браслет, який в ці дні став символом протесту.
На заході Брестської області в місті Жабинка протестуючі виявилися не такими мирними, як в Мінську, і вирішили боротися з співробітниками ОМОНу. Вони кинули пляшку з "коктейлем Молотова" в автобус ОМОНу, а в місті Ліда протестувальники закидали камінням міліцейські машини.
У середу вранці протести притихли, люди на вулицях частково розійшлися. Правоохоронці продовжують затримувати людей, які координували масові заворушення в містах.
Протягом трьох днів в країні з перебоями працював інтернет. Не завантажувався навіть офіційний сайт президента Білорусі president.gov.by. Вранці 12 серпня ситуація налагодилася. У жителів Мінська з'явився доступ до мобільного інтернету і відновилася робота соціальних мереж - Facebook, WhatsApp, Telegram, Twitter та інших. Причому, всі соцмережі стали доступні одночасно, починаючи з 6:50 за місцевим часом. Напередодні Олександр Лукашенко заявив, що влада не обмежувала доступ громадян до Мережі, у що мало віриться.
Нагадаємо, головна опонентка Олександра Лукашенка Світлана Тіхановська не визнає попередні результати виборів в Білорусі, на яких перемагає Лукашенко. В її виборчому штабі заявили, що готові до тривалих протестів, щоб довести справедливість, але хочуть вирішити конфлікт без насильства і вимагають мирної передачі влади.
Сама Тіхановська 11 серпня покинула територію Білорусі і переїхала в сусідню Литву, де відчуває себе в безпеці.