Ще один український моряк визнав себе військовополоненим і заявив, що потребує перекладача

Ще один український моряк, захоплений росіянами у Керченській протоці, назвав себе військовополоненим. Таким чином, вже 15 моряків, утримуваних в РФ, визнали себе такими. Про це в своєму Facebook повідомив адвокат Олег Єлісєєв, що захищає в російському суді старшину 1 статті з МБАК "Нікополь".

Ще один український моряк визнав себе військовополоненим і заявив, що потребує перекладача - today.ua

"Вчора я вперше зустрівся зі своїм підзахисним Владиславом Костишиним - старшиною 1 статті з МБАК "Нікополь". В цей же день відбулися слідчі дії з його участю, в ході яких він заявив під протокол, що визнає себе військовополоненим і потребує послуг перекладача. В іншому, Владислав відчуває себе добре і тримається молодцем, як і личить справжньому військовослужбовцю", - розповів Єлісєєв.

Адвокат наголосив, що українець виявився дуже скромним у своїх бажаннях і потребах.

"Очі ось тільки втомлені й сумні. Переживає зараз не за себе, а за свою країну і своїх рідних і близьких. Моя з ним зустріч почалася з його запитань про сім'ю і останні події в Україні. На жаль, але по телевізору він багато чого побачити не може, та й погано розмовляє російською мовою. Дуже зрадів української мови від мене і тому, що тепер знає про те, що відбувається в світі", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, під час вчорашньої великої прес-конференції президента РФ Володимира Путіна він заявив, що питання про звільнення українських моряків, незаконно затриманих росіянами в Керченській протоці, буде розглядатись тільки після завершення так званого кримінального провадження.