Ще одна поразка в суді: Коломойського зобов'язали виплатити ПриватБанку 4 млн фунтів стерлінгів

Українського олігарха Ігоря Коломойського суд зобов'язав виплатити 4 млн фунтів стерлінгів ПриватБанку. Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Ще одна поразка в суді: Коломойського зобов'язали виплатити ПриватБанку 4 млн фунтів стерлінгів - today.ua
Фото: pravda.com

Зазначається, що Коломойського зобов'язали погасити борг до 12 листопада.

"Відповідачів зобов'язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену ним банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів - від пана Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів - від корпоративних відповідачів", - зазначили в ПриватБанку.

Згідно з цією заявою, Коломойський і Боголюбов зобов'язані покрити всі витрати ПриватБанку за слухання справи суддею Фанкортом, а також заплатити гроші, які були витрачені на проведення апеляції. Загальна сума витрат, яку повинен виплатити Коломойський і його бізнес-оточення, ще буде встановлена ​​точно, проте на даний момент вони вже повинні заплатити зазначені вище кошти до 12 листопада.

Раніше повідомлялось, що Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив скаргу ПриватБанку на рішення суду першої інстанції, який відмовився від позову державного банку до колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Таким чином, судовий наказ про всесвітній арешт активів залишається в силі.